Подробиці

Уже вдруге в Ужгороді відбувається Міжнародна виставка-конкурс «Сакура в акваріумі». Свої роботи презентували 10 учасників з України та з-за кордону.

Тереза ЛАЗАР, голова  Клубу акваріумістів Закарпаття 

Тема була – сакури. Тобто, відтворити сакури у мініатюрному скляному будиночку. І кожен з учасників як бачить це. Як бачить цю сакуру. Хтось із живих, підводних, хтось із штучних матеріалів. У кого на що була фантазія.

Учасникам необхідно було враховувати невеликі об’єми акваріума та відповідно до цього підбирати рослини та риб. Ужгородець Михайло участь у конкурсі бере вже вдруге. Цьогоріч над своєю роботою працював близько тижня. Акцент зробив саме на пишності цвіту японської вишні.

Михайло БАРЕНБЛАТ, учасник

Я вирішив зробити з природніх матеріалів сакуру. Я використав шишки і пофарбував їх. Я зробив дерева. У мене було 5 дерев готових. Але вмістилися лише 4. І такий результат отримав.

Виставка діятиме до кінця тижня. Вхід вільний. Переможців обиратиме професійне журі з Івано-Франківська, Білої Церкви та Києва. Відвідувачі можуть також проголосувати та обрати номінанта глядацьких симпатій.