Подробиці

«Автомобіль твоєї мрії» — такою була тема щорічного конкурсу малюнку  від Тойота. Уже ввосьме підприємство з іноземними інвестиціями «Тойота-Україна» організовує цей захід для дітей віком до 15 років. У Тойоті переконані – мрії дітей творять нову реальність. Серед цьогорічних переможців і дівчинка з Ужгорода.

Вікторія МИШАНИЧ

адміністратор відділу продажу ДЦ Тойота Центр Ужгород «Карат Мотор»

Доброго дня, вітаю вас у нашому салоні, вітаємо вас з перемогою, зараз розпочнемо урочисте вручення призів

Розвиток технологій розсуває рамки і дитячих фантазій. Автомобіль мрії Віки –  авто-амфібія, що може і плавати, і їздити дорогами. Цілком реально.

Вікторія ПОГАН

переможниця в номінації «Приз глядацьких симпатій»

«Я вирішила поучавствувати, тому що мені сподобався  цей конкурс». Минулого року, я малювала машину – «котособака», а цього року я малювала машину на планеті»

Оксана ДАНКО

мама   переможниці

«Намалювали, ми так і відправили, ну… дуже були-зраділи, бо минулого року ми в травні їздили в Київ, тоді вже було оголошення, що ми виграли. Но, я якось так воно і пішло, і ми не очікували, що цього року так буде глядацьких, хотя ми дуже хотіли там перше місце іде айпад. Цей… планшет, що малює ам різне і я вже кажу, доця, далі машина.

У дилерському центрі Тойота Центр Ужгород Карат Мотор Віку з мамою радо зустріли і вручили призи. Це якісний наплічник від Тойота та набір олівців для майбутніх шедеврів.