Подробиці

Ужгородський музикант, композитор, мультиінструменталіст, режисер та перформер Дмитро Фесенко презентував свій перший україномовний альбом. В скансені відбулась презентація першого україномовного альбому митця. Як наголошує автор, у альбомі – короткометражні композиції інтимного характеру.

Дмитро ФЕСЕНКО

музикант

Після 12-річної практики в різних мистецьких галузях, я все ж таки наважився побачити інший ракурс музичної творчості. Цей лакріма-логічний альбом включає в себе достатньо інтимні та символічні твори на різну духовну тематику.

Всього композицій в альбомі 5, кожна з яких — невід’ємна частина загальної форми. Це п’ять ліричних творів про рідну землю, материнську любов та взаємовідносини.

Дмитро ФЕСЕНКО

музикант

Перша – «Там попід горами» — композиція присвячена соціально-екологічному проєкту «Save Borzhava». Можна сказати, що з неї і почалась вся моя україномовна діяльність. Наступна – пісня про романтичну легенду найглибшого серця Закарпаття – озеро Синевир. Наступна, «Забуті стежки», присвячується  нашому особливому та живописному місту Ужгород, який я насправді дуже кохаю, це унікальне місто, атмосферне. Заради такого також щось хочеться творити, любити і бути кращим. «Біля хатини» — лірична композиція про святу любов до матері і рідного дому. І композиція, якою завершується сингл – «Мій батько» — колискова-балада присвячена, можна сказати, всім татусям, батькам.

Участь в композиції «Мій батько» взяв і оператор Тимофій Шмайда, та цього разу він стояв не за камерою, а перед нею, разом із сином і донькою. Вже понад рік спільно із Дмитром в тандемі Тимофій створює відеокліпи.   

Тимофій ШМАЙДА

відеограф

Тут багато символізму є в цих кліпах і я думаю, що ви могли це бачити сьогодні. А взагалі, це робота творча, цікава. Ідеї на ці кліпи в нас спільні, тобто дещо моє, дещо Дмитра.

Музикант, композитор та режисер – це все про одну людину – Дмитра Фесенка. На презентацію альбому завітала й Олена Копинень-Барта, каже: працею митця захоплена.

Олена КОПИНЕЦЬ-БАРТА

Журналістка

Він є не тільки мультиінструменталіст, а й багатогранна людина, тому що він виступає не тільки як виконавець, як співак і поет, і композитор, і як режисер. Крім того він ще й займається і організаторською роботою, можна сказати і менеджером є в своїх проектах. Трошки дивно, але дуже натхненно, коли людина в 30 років думає, що залишить після себе.

Головна мета міні-альбому – відтворити щиру розмову між особистим серцем та ближнім оточенням. Особлива подяка від Дмитра прозвучала Олені Джерих, саме їй він завдячує виходом альбому у світ.