Подробиці

Ужгородська сноубордистка — серед найсильніших на етапах Кубку світу. Так, Аннамарі Данча в австрійському Бад Гаштайні у паралельному слаломі у кваліфікації стала п’ятою, а у фінальному заїзді фінішувала з десятим часом. На етапі Кубка світу у швейцарському Скуолі наша Рія зайняла п’яте місце в фіналі паралельного гігантського слалому. А на гірськолижному курорті Рогла в Словенії за свій виступ українка заробила до власного рейтингу ще 150 балів.

Аннамарі ДАНЧА, українська сноубордистка

Сезон почався ще в грудні, цього року у нас була нарешті повноцінна можливість підготуватися, ми тренувалися і літом, і осінню. Добре підійшли до змагань Кубків світу. Перший етап в Росії ми пропустили, а вже на наступних в Італії в кваліфікації було 4 місце, але у фіналі мене вибили, не вистачило трошки. Потім у січні у нас за 2 тижні були три етапи Кубку. В першому у кваліфікації я була третя, у півфіналі п’ята, це був мій найкращий результат на Кубках світу. На наступних двох була 9 і 10. Це добре для мене, я тішуся цими результатами. Сподіваюся, далі будуть тільки кращі результати.

«Жага до перемоги у моїх очах!», — саме так охарактеризувала Аннамарі свої виступи. У цьому сезоні в ужгородської сноубордистки — стабільна кваліфікація із 5 результатом. Із чотирьох етапів – уже вчетверте потрапляння у ТОП-10 на Кубку світу.

Аннамарі ДАНЧА, українська сноубордистка

Я повернулася зі Швейцарії, Австрії та Словенії, за два тижні ми багато об’їздили. Погодні умови були дуже хороші, такі, як ми і тренувалися. Це жорсткі, хороші траси. Я їхала так, як на тренуваннях, не було зайвих емоцій, якось заїзд сам собою вдався. Фінали – це вже трошки інше, там дівчата по-іншому налаштовуються, агресивніше, так сказати. Ще трохи мені треба над цим попрацювати. Головне бачити, куди рухатися – і результат прийде. Зараз виїжджаємо в Італію: там буде слалом і командний слалом (я в парі виступаю із Харуком, ми сподіваємося, що колись ця дисципліна увійде до олімпійської програми), а на початку лютого у нас Чемпіонат України, який буде на Буковелі. Тут треба теж підійти серйозно.

Найближчий етап кубку світу в дисципліні паралельний слалом, участь в якому візьме й лідерка національної  збірної України Аннамарі Данча, прийматиме італійське Пянкавалло.

Відео — FIS Snowboarding