Подробиці

Ще 10 нових «Електронів» незабаром з’являться в обласному центрі Закарпаття. Договір про купівлю таких автобусів підписали в Ужгородській міській раді. Придбають їх на умовах фінансового лізингу.

Богдан АНДРІЇВ, міський голова Ужгорода

У середині вересня день міста Ужгород і, сподіваємося, компанія зробить подарунок — ще десять автобусів і презентує їх для містян. До прикладу, якщо всі двадцять наявних автобусів вийдуть на маршрут, то ними одночасно скористаються близько двох тисяч пасажирів.

Вартість 10 автобусів з низьким рівнем підлоги і місткістю не менше 100 пасажирів – 52 мільйони гривень, із них 40% — передоплата, сплачена з міського бюджету, інша частина (31 мільйон гривень) взята у лізинг у банку на 3 роки під 19% річних з можливістю дострокового погашення. У компанії вже є досвід підбору водіїв за чіткими вимОгами.

Василь ПЕЦУХ, генеральний директор ТзОВ «Завод «ЕлектронМаш» 

Два роки тому ми виграли тендер на десять автобусів, які вже експлуатуються в Ужгороді. Зараз будуть ще десять, але з певними додатковими вимогами. Водіїв ми підбираємо по заявці, скільки потрібно на цей час фахівців у різних напрямках та де потрібні специфічні знання з використання транспорту. Люди повинні володіти базовими знаннями, із чого машина складається.

Перші 10 нових «Електронів» з’явилися в Ужгороді у жовтні 2018 року, наразі обслуговують 18-й та 20-й маршрути. Через необхідність утримувати такий автопарк, у міській раді планують збільшити вартість проїзду до майже 8 гривень. Та ужгородці по-різному сприймають таке рішення перевізників.