Подробиці

Фестиваль «Вуличне піаніно» вже учетверте відбувся в Ужгороді. Більше сорока учасників — дорослі та діти — зібралися показати свої таланти. Серед них і Кароліна. Вона грає із самого дитинства, про музичний захід дізналася від брата.Дівчина дуже  радіє тому, що  Ужгород все частіше долучається до подібних ініціатив, адже за кордоном такі фестивалі – звичайна справа.

Кароліна

музикантка

Це деякий стимул маленьким дітям і дорослим вірити у свої сили і не боятися. Адже, коли ти маєш практику в грі, то будь-яка публіка для тебе є важливою. Дивлячись, родичі-неродичі, інші люди, друзі, будь-хто. Для тебе дуже важливо, аби тебе хтось почув та сказав, що «КРУТО, ТИ ГРАЄШ» і, ну, здивувався, хтось зрадів би і сказав би, що ти молодець, тому що ти розвиваєшся і не стоїш на місці

Брат Кароліни Крістіан також зіграв на фестивалі.  У музиці хлопець понад 6 років.

Крістіан

музикант

Трохи хвилювався, відчував хвилювання, після того як зіграв – трохи руки вже почали трястись, але так дуже сподобалося, дуже класно, що є в Інги Володимирівної такі фестивалі і дуже чудово, коли граєш, при публіці

Цей фестиваль особливий, адже на ньому можна було позмагатися за нагороди. Серед великої кількості учасників обирали  переможців у номінаціях: «авторська пісня», «сольне виконання» та «ансамблева гра».

Інга БОГОВСЬКА

співорганізаторка фестивалю «Вуличне піаніно»

«Власне, цей фестиваль вуличного піаніно був придуманий для того щоб люди, які вже закінчили музичну школу, можливо, не мають базової музичної освіти – мали можливість один раз у рік десь пограти, виступити, проявити свій талант, дуже багато людей створює власну музику і сьогодні, власне, ми будемо мати таку унікальну можливість почути цих людей».

На кожного учасника чекав солодкий подарунок, для переможців, окрім кубків, були і грошові призи. За планом, захід мав відбутися ще у березні, але у зв’язку із пандемією коронавірусу фестиваль перенесли. Для музикантів, незгасне бажання грати та влаштувати містянам свято, подолало хвилювання та страх. Як результат, незабутні враження та гордість за таланти рідного краю.