Подробиці

«Ужгород – світова столиця міні-скульптур». Видання під такою назвою презентували в обласному центрі Закарпаття. Усі історії у книзі — українською та англійською мовами. Це – авторські легенди про скульптурки, нестандартна подача варіантів, чому саме ці постаті у мініатюрі розміщені у місті. Автори ідеї – Надія Попадюк та Ігор Ключевський. Дизайн книги здійснив Маріан Філь, друком вийшла у поліграфічному підприємстві «Патент».

Також у книзі є карта міні-скульптурок, якою зможуть користуватися туристи. Світлини ж до видання обирали шляхом конкурсу у мережі, де кожен охочий фотограф міг надсилати творчі авторські роботи.

Ігор КЛЮЧЕВСЬКИЙ

співавтор видання

Ідея зародилася рік тому, спільно з Надією у нас виникла ідея  зробити повноколірне видання. Надія – творча людина, тож я попросив її написати легенди щодо міні-скульптур міста. Також у матеріалах книги є карта розміщення: тож, кожен може знайти мініатюри та зробити із ними селфі. Аби залучити більшу увагу туристів, зробили видання двомовним, переклавши легенди англійською.

На презентації подякували усій великій команді, яка працювала над книгою, вклавши чимало зусиль для її виходу у світ. Також передали вітання скульптору Михайлові Колодку (автору ужгородських мініатюр), та авторці книги – Надії Попадюк, яка наразі проживає у США. В Ужгородській міській раді зазначають: зараз вивчатимуть можливості для фінансування додаткового тиражу видання та окремо публікації карти міні-скульптур. Наразі ж це ілюстроване видання можна придбати у книгарнях Ужгорода.