Подробиці

До Дня солідарності із Олегом Сенцовим, який триває у світі 13 липня у День народження кінорежисера, в Ужгороді покажуть стрічку «Процес».

Захід відбудеться напередодні, 12 липня, в Закарпатській обласній бібліотеці.

Український режисер незаконно утримується у тюрмах Росії, політв’язня звинувачують у підготовці терактів у анексованому Криму та чергові свої уродини Олег Сенцов зустріне у колонії на далекій півночі РФ. Тож, в усіх містах України та частині світових столиць триватимуть акції підтримки #SaveOlegSentsov.

Євгенія НАПУДА

в.о. завідувачки науково-методичного відділу ЗОУНБ ім. Ф. Потушняка

12 липня о 16:00 відбудеться акція солідарності з Олегом Сенцовим, у вигляді перегляду фільму про Олега Сенцова «Процес» (Російська держава проти Сенцова). У фейсбуці є активна сторінка підтримки режисера #freeOlegSentsov. Він незаконно утримується у тюрмах агресора, ми хочемо таким чином долучитися до цього активного руху. Долучаємося до всеукраїнських акцій на підтримку Олега, оскільки хочемо нагадати всім, що він незаконно утримується у РФ і є політв’язнем. Звернути увагу громадськості до проблем політичних в’язнів.

Тож, усіх небайдужих ужгородців закликають прийти на захід у читальному залі обласної бібліотеки 12 липня о 16:00, вхід вільний.

 

https://www.facebook.com/events/2282272445435626/

Відео — Youtube.com/ВГО АВТОМАЙДАН