Подробиці

Олександр, учасник свята

Мене звати Олександр Баранюк. Хочу малювати. Коника і коровку.

1-го червня в Закарпатському краєзнавчому музеї уже традиційно провели свято для дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування.  До участі запросили 11 будинків сімейного типу зі всієї області. А це близько 70-ти дітлахів.

Світлана ЯКІМЕЛІНА, начальник служби у справах дітей Закарпатської ОДА

Це Великоберезнянський, Перечинський, Ужгородський, Тячівський, Виноградівський район. Тобто дітки з різних районів. Ця акція у нас започаткована була декілька років назад. Десь 4 чи 5 років спільно з Департаментом культури на базі краєзнавчого музею.

Для малечі приготували багато приємних сюрпризів: вони розважалися разом з акторами обласного театру ляльок, грали ігри, співали і танцювали, а також ліпили та виготовляли традиційну закарпатську ляльку-мотанку.

Ангеліна, учасниця свята

У нас у родині братиків і сестричок 10. Я люблю робити всякі хатки, всяке із папіра.

Юрій, учасник свята

Я розкачав тісто, цю фігурку поклав і вирізав.

Пан Федір разом з дружиною виховує 11 дітей. Поділу на прийомних і «своїх» у них немає. Усіх люблять однаково, — каже чоловік. Приїхали з села Ратівці Ужгородського району.

Пан Федір, батько 11-ти дітей

Діти в школу ходять. Дома занімаємся з дітьми. Допоможем учитися. Щоб вони чуствували, як в сім’ї жити.

Пані Анна майже кожного року приїздить з дітьми на це свято. Каже – усі вони творчі, тому завжди повертаються звідси тільки з позитивними емоціями.

Пані Анна, мати 6-ти дітей

Ми приїхали з Мукачівського району, село Ракошино. У нас родина велика. Виховується шестеро діток різного віку. Від першого класу до випускного.

Після майстер-класу діти пустили у небо синьо-жовті кульки з гаслом «Ми – за мир». Отримали солодкі подарунки та відвідали цікаву екскурсію Ужгородським замком.