Подробиці

Сліпий жереб визначив наступного суперника закарпатського «Минаю» у Кубку України з футболу. Ним стане «Олександрія» із Кіровоградщини.

Обидві команди нині — учасники найвищого дивізіону футбольного чемпіонату. Між собою одного разу уже зустрічалися: у рамках 2 туру Фавбет-ліги. Тоді мінімальна перемога була за закарпатцями. Нині ж, у Кубку, боротьба за путівку до 1/4 триватиме на полі олександрійців.

Василь КОБІН, головний тренер ФК «Минай»

Із усіх команд, які могли потрапити нам, це найбільш незручний для нас суперник. Далекий переїзд і в психологічному плані це буде важко. Команда сильна в домашніх умовах, зі своїм стилем, нас чекає важка гра. Постараємося самі нав’язати свій футбол, наше завдання — намагатися пройти далі.

Єдиним голом у матчі Чемпіонату із «Олександрією» відзначився Антон Шиндер. Форвард каже: новину про майбутнього візаві сприйняли виважено та готові боротися за вихід у наступний етап. Головне — реалізувати власні моменти.

Антон ШИНДЕР, гравець ФК «Минай»

Моменти — це так, зараз ми створюємо не так багато, а ті, що створюємо, потрібно дотискати максимум. Кубкова гра, із одного поєдинку, будемо налаштовуватися, думаю, були суперники трошки простіші, а випала «Олександрія». Нічого, будемо виходити і грати. Іншого виходу у нас немає.

Базова дата проведення 1/8 Кубку — 2 грудня на стадіоні «Ніка» в Олександрії. Нагадаємо, що у цьогорічному розіграші «Минай» уже здолав житомирське «Полісся» з рахунком 2:1. Також важливо, що за три роки участі у цьому турнірі закарпатці втретє зіграють у 1/8.