Подробиці

Новий український молодіжний фільм «Сквот32» уже 11 квітня виходить у прокат. Це історія сучасної української молоді, яка знаходиться в пошуках себе та свого місця в божевільному ритмі сучасного мегаполісу. Дівчина-фотограф Ліза раптово потрапляє у старий київський будинок, що назавжди змінює її життя, — ідеться у синопсисі кінострічки.

Творці стрічки приїхали до Ужгорода не просто анонсувати майбутню прем’єру, але і провести зі студентами УжНУ мотиваційну зустріч. Обговорили як знайти у собі внутрішні сили, як поєднувати роботу і хобі, як із хобі зробити справу усього життя, а також як стати успішним та відомим (при цьому не втративши себе).

Андрій ЄРМАК

продюсер фільму «Сквот32»

Вважаємо, що саме молодь, студентство – це та аудиторія, яка сьогодні формує і кіноринок в тому числі. Нам дуже важливо знати, чим вона сьогодні живе, чим цікавиться, хочемо розповісти нашу історію, як ми дійшли до цього та як створюємо фільми.

Саме молодь творці фільму називають цільовою аудиторією стрічки «Сквот32». Виробництво фільму здійснила компанія Garnet International Media Group за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Режисерським дебютом стрічка стала для Саші Лідаговського.  Із 11 квітня у кінотеатрах.