Подробиці

Майданчиків для творчості в Ужгороді просто неба має бути багато — переконаний керівник дитячої професійної художньої школи Петро Свалявчик. Спраглі до творчості діти наразі не мають, де її проявляти. Особливо в період карантину. Щоб урізноманітнити дитяче дозвілля – команда однодумців організувала і провела в середмісті своєрідний виїзний пленер. Поставили парти, мольберти, розгорнули велике панно і запросили дітей проявити себе. За приблизними підрахунками до участі в пленері долучились майже півсотні дітлахів. Осінню тематику задавала фотозона з гарбузами, жовтим листям та вишиваними рушниками.

Лев КОРНЄВ

юний художник

Я не хотел рисовать деревья или речку, я этого очень много рисовал дома, а потом посмотрел на эту картину и подумал, может мне нарисовать тыкву и вот я рисую тыкву сейчас —  только на столе, а не на огороде.

Дамир КОРНЄВ

юний художник

Я рисую семью, это папа, это мама, а еще вот дом, я еще буду рисовать деда, бабушку, меня, моего брата и вот.

Світлана ГАЙФУЛІНА

ужгородка

У мене насамперед двоє дітей якраз такого віку, яким це дуже цікаво, і взагалі їм дуже цікаво щоби в Ужгороді було більше таких майданчиків, де б вони могли б себе розвивати.  Тут кожен свою частинку душі вкладував, хто що міг, одна на одне накладалося, кожна дитина, що могла те намалювала  і кожна дитина тут щось своє бачила, в кожного своє бачення.