Подробиці

Мотопробіг за єдність України стартував в Ужгороді.  Більшість учасників – аматори і не витримують усієї дороги. Минулого року «Вулкан» проїхав лише третину шляху, та цьогоріч хоче підкорити столицю.

Володимир «Вулкан»

учасник мотопробігу

Я беру участь другий раз. Минулого року доїхав тільки до Чернівців. Був дуже сильний дощ, тому я змушений був повернутися. Цього разу хотів доїхати хоча б до Києва. Подивимося, як буде самопочуття і як буде хотітися.

Мотоциклісти планують провести в дорозі 9 днів, проїхати через 31 місто і зупинитися в Одесі. Дійство проводиться втретє і учасники мають на меті продовжувати цю традицію. Таким заїздом байкери хочуть об’єднати країну.

Микола СПІРІДОНОВ

ініціатор мотопробігу

Мотопробіг єдності проводиться третій раз і то вже є добра традиція. Гадаю, що він буде проводитися і наступного року. Мета – є прапор  країни, є представник мотоспільноти і ми так їдемо через усю країну. Від заходу до сходу, з півночі на південь ми єднаємося і ми всі однакові.

Із собою мотоциклісти везуть два прапори – державний стяг України та національний прапор кримськотатарської спільноти. Учасники кажуть: це найбільша цінність, яка в них є і так вони демонструють єдність народу та відданість Батьківщині.