Подробиці

Голова ГО «Вірменське товариство культурних зв’язків АОКС-Україна» Олена Оганесян а також голова Товариства вірменської культури Закарпаття «Арарат» Карен Енокян передали Закарпатській обласній науковій бібліотеці ім. Ф. Потушняка рідкісні видання, пов’язані з вірменською та українською історією й культурою.  Зокрема в кількох книгах розкривається зв’язок вірменської історії з приходом християнства до Київської Русі.

Олена ОГАНЕСЯН, голова ГО «Вірменське товариство культурних зв’язків АОКС-Україна»

 Ми сподіваємось, що можна буде зробити маленьку вірменську поличку  — організувати фонд вірменської книги у вашій бібліотеці. А ми вже будемо рік за роком додавати потрошки.

Значна частина літератури стосується особистості народного артиста України та Вірменії – Сергія Параджанова.

Надія ТОКАРЧИК, заступник начальника управління мистецтв, культурно-освітніх закладів та установ департаменту культури Закарпатської ОДА

Історія вірменського народу надзвичайно глибока, вона надзвичайно цікава. У вас є дуже цікаві особистості, про яких ми завжди будемо раді дізнатися більше. Ми запрошуємо вас сюди ще і ще.

Голова Товариства вірменської культури Закарпаття «Арарат» Карен Енокян розповів, що за роки існування товариствао накопичило багато цікавої літератури, якою готові ділитися з бібліотекою та закликав до тісної співпраці.

Карен ЕНОКЯН, голова Товариства вірменської культури Закарпаття «Арарат»

Пропоную, що наша спільнота з вашою бібліотекою співпрацювали. В будь-який час, з будь-якою ініціативою ми готові спілкуватись, допомагати, спонсорувати. Знайте, що в лиці вірменської спільноти маєте хороших друзів і хороших людей, які завжди можуть прийти на допомогу.

Присутніх та усіх бажаючих запросили на концерт вірменської музики у виконанні духового оркестру, що відбудеться в обласній філармонії 19 жовтня.