Подробиці

Авторка історико-літературного проекту «Втрачений Ужгород» Тетяна Літераті стала другим обличчям одноіменного проекту, який реалізовує винний простір «Сировина». Увага до Тетяни невипадкова, журналістка своїми історичними опусами зачепила містян за живе і викликала хвилю цікавості до минулого Ужгорода.

Тетяна ЛІТЕРАТІ

авторка проекту «Втрачений Ужгород» учасниця проекту «Ужгород в обличчях»

Я взагалі не з Ужгорода, народилася в Чопі, проживаю тут тільки 20 років, але в принципі, десь себе вважаю уже ужгородкою, тому погодилась, тому що проект цікавий, шкода, що він мусив перейти в онлайн формат, тому що було б більше глядачів, і так, це  планувалось,це як вечірка, але ми і так зробимо це цікавим, тому що в такому форматі розмов, інтерв»ю, в такому винному просторі у мене ще не було, і я  трохи переживаю, тому що питання будуть дуже різнопланові, починаючи від мого дитинства, таких інтерв»ю я не пам»ятаю, щоб давала колись.

Підготовка до онлайн зустрічі серйозна і відповідальна. Атмосфера у винному просторі невимушена і дружня. Кожен з реалізаторів проекту знає свою роль і своє завдання. А воно, зрештою, спільне – дати людям можливість поспілкуватись із місцевою зіркою, задати своє запитання, відкрити для себе цікаву людину. Уже зовсім скоро перед онлайн-публікою опиниться і екскурсовод Владислав Товтин. В переліку його захоплень — вивчення традиційної закарпатської кухні.

Владислав ТОВТИН

гід, учасник проекту «Ужгород в обличчях»

Я думаю, що буду готовий до будь-якого такого запитання, зазвичай, ну там, що їв там князь Лаборець, ще щось таке,  я б сам собі якесь таке питання придумав, крім того ми зробимо невелику таку альтернативну екскурсію Ужгородом, по тим місцям, куди я зазвичай  не вожу туристів,  це такі мої улюблені місця, таємні, які я покажу ужгородцям.

«Ужгород в обличчях» проект, який «Сировина» реалізовує за підтримки Українського культурного фонду. В його рамках організація і проведення 7 онлайн-ефірів з місцевими знаменитостями. Наразі відбулося два, але уже нині можна говорити про те, що місту бракувало такого спілкування.

Ольга ТОІЧКІНА

співвласниця винного простору «СироВина», організаторка проекту «Ужгород в обличчях»

Дуже гарний післясмак і ми навіть не очікували таку кількість відгуків, і відгуки дуже позитивні, деякі люди хотіли додатись в спільноту, яку ми ще не зробили, для того щоб можливо розказати про себе, або порекомендувати  нових креативних людей.

 «Культура. Туризм. Регіони» — цією назвою об»єднані 10 проектів, які реалізує Український культурний фонд і куди входить «Ужгород в обличчях». Їх мета: посилити привабливість регіонів, звернути увагу на їх культурні цінності. І в Ужгороді продовжать це робити представники музичної сфери: Галина Гаврилко та Ірина Лавришинець.