Подробиці

На Закарпатті у рамках передвиборчої кампанії приїхав 5-й президент України, лідер політичної партії «Європейська солідарність» Петро Порошенко. Він побував у містах Свалява, Хуст, Мукачево та Ужгород. У першу чергу політик дякує за підтримку на президентських виборах. Він згадує героїв Карпатської Січі, воїнів 128-ї бригади, волонтерів, завдяки яким вдавалося протистояти російській агресії.

Петро Порошенко – 5-й президент України, лідер політичної партії «Європейська солідарність»

 За 5-ть років каденції Петра Порошенко вдалося чимало зробити для збереження країни. Томос, а це вільна українська церква від Росії, децентралізація — влада у громади, безвіз — українці вільно подорожують до Європи. На Сході, оновлена з нуля армія, звільнила від російських окупантів дві третини окупованого Донбасу. А найважливіший і стратегічний закон про мову – підписано.

Петро Порошенко – 5-й президент України, лідер політичної партії «Європейська солідарність»

Політик наголошує, що зараз необхідно обєднатися, щоб тримати оборону на «зовнішньому фронті». Щоб відстоювати інтереси України та народу. До цього готова команда «Єврпейської солідарності». Де 70% — це нові обличчя, які ніколи не були в політиці – волонтери, активісти, яким не байдужа доля країни.

У команді «Європейської солідарності» відомий український блогер Андрій Полтава. Який наголошує: найголовніше у країні — демократія.

Андрій Полтава – блогер, член політичної партії «Європейська солідарність»

У команді «Європейської солідарності» Іванна Климпуш-Цинцадзе – віце прем’єр міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції  та онука головного коменданта Карпатської Січі Дмитра Климпуша.

Іванна Климпуш-Цинцадзе – віце прем’єр міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, член політичної партії «Європейська солідарність»

«Європейську солідарність» представляє і Ахтем Чийгоз, котрий своїм прикладом довів, що Крим – це Україні, а Україна — не продається.

Ахтем Чийгоз – член політичної партії «Європейська солідарність»

На своїх округах за можливість представляти інтереси Закарпаття чекають підтримки і кандидати-мажоритарники Володимир Чумак на 70-у окрузі, на 73-у Василь Чабрун та Артем Метішинець на 69 окрузі.

Наприкінці зустрічі із закарпатцями Петро Порошенко наголосив, що у парламенті «Європейська солідарність» продовжить відстоювати інтереси українців. №10 у виборчому бюлетені.