Подробиці

Тиждень еко-свідомості у Smart Point, протягом якого щодня відбуваються цікаві майстер-класи та інформаційні зустрічі на екологічну тематику, триває в Ужгороді. Заходи тривають безкоштовно протягом дня.

Так, ГО «Екосфера» провела майстер-клас «Reuse: Виготовлення ваз з непотрібних пляшок, які не переробляються». За допомогою клею, ниток та декоративних елементів звичайна скляна тара перетворюється на симпатичний сувенір.

Оксана БУРТИН

менеджер ГО «Екосфера»

Якщо ви хочете розвинути власну креативність та творчі здібності, вдома, аби просто попробувати, ми тут показуємо: як зі звичайної баночки зробити гарну вазу для дому. Використовуємо підручні матеріали: нитки, клей ПВА, мереживо тощо. На це треба трошки більше часу, але у новий сувенір можна ставити квіти, прикрасити дім. Або якщо тара буде трошки більшою, то і використовувати у побуті.

Тиждень Are_U(z)_Eco? (https://www.facebook.com/events/476942436471557/?active_tab=about) триватиме до 23 серпня. Вхід на всі заходи безкоштовний або за free donation, внески підуть на ініціативу еко-активістів встановити сортувальні контейнери у Новому районі   Ужгорода.