Подробиці

Колапс на українсько-словацькому кордоні. На об’їздній Ужгорода черги із майже півтисячі вантажівок. Водії по 10 діб стоять у «мертвих» заторах посеред траси і лісу. Кажуть: їжа закінчується, строки доставок давно прострочені, терпець увірвався. Тому далекобійники, які с тоять у загальній черзі заблокували в’їзд вантажівкам, які їдуть поза чергою. На кордоні утворилися сутички між водіями. Цілодобово тут чергують екіпажі поліції. Кажуть: втихомирювати подібні перепалки доводиться чи не щодня.

Нагадаємо, напружена ситуація на закарпатських пунктах пропуску спостерігається уже більше двох місяців. Основна причина – відсутність польських дозволів для руху вантажівок. Тому далекобійники із майже всіх регіонів України їдуть через Словаччину та Угорщину.

Василь, далекобійник

Од середи стоїмо. Словаки не беруть. Що можемо зробити.

Володимир, далекобійник

На границях слабо працюють кордони. Треба, щоб більше пропускали машин.

Віталій СТЕЦЬКО, лейтенант Управління патрульної поліції на Закарпатті

Є автомобілі, які стоять в загальній черзі. Вони тут стоять по 4-5 днів. Є автомобілі, які пусті. Вони б мали бути поза чергою. Так. Як вони ідуть на другу лінію на кордон. Вони один другим не мішають. Ну хтось з водіїв цього не розумів, хтось перший раз був на цьому кордоні. Тому така і виникла така суперечка між ними.