Подробиці

Тримання під вартою з можливістю внесення застави: міському голові Ужгорода обрано запобіжний захід.

В Ужгородському міськрайонному суді розглянули  клопотання прокуратури у справі про розкрадання понад 6,5 мільйонів гривень під час реставрації пам’ятки архітектури «Совине гніздо». Ужгородський міський голова підозрюється у зловживані службовим становищем та службовому підробленні.

Прокуратура у суді клопотала про арешт мера обласного центру Закарпаття. Підозрюваний у залі суду Андріїв причетність до вчиненого заперечив. Захист вважає оголошену прокуратурою підозру необґрунтованою, а ризики уникнення покарання за вчинене – відсутні.

Тож, після перерви у засіданні, оголосили міру запобіжного заходу — тримання під вартою на 2 місяці (до 4 листопада), із можливістю внесення грошової застави у розмірі 440 тисяч гривень. Варто зазначити, що суму застави уже внесено у повному обсязі.

Євген СТАРЦЕВ

адвокат

Ми настоюємо на тому, що ризиків перебування на волі Андріївим не було. Очільником закарпатської ОДА було подано заяву про взяття на поруки. Однак, під час відповіді прокурора, не знайшли підстав на те, аби не довіряти Генадію Москалю. Однак, суд не врахував цю обставину, на нашу думку це є порушення кримінально-процесуального законодавства. Скоріше за все захистом буде прийнято рішення направляти апеляцію на вказану ухвалу. Протягом 5 днів буде направлено, скоріше за все, скоріш за все, апеляційну скаргу і тоді наступне засідання уже буде в апеляційному суді.