Подробиці

Студенти військової кафедри Ужгородського національного університету зустрілися із учасником бойових дій, командиром 15-го окремого гірсько-піхотного батальйону – Олександром Паламарчуком. У Збройних Силах він майже 26 років. Військовий поділився зі студентами своїм досвідом, отриманим під час перебування в зоні АТО, підготував серію спеціальних патріотичних роликів. І був вражений реакцією студентів.

Олександр ПАЛАМАРЧУК, командир 15-го окремого гірсько-піхотного батальйону

Можу сказати, як військовий, і як викладач – якщо тишина в аудиторії, стрімкий, чіткий погляд студентів – це говорить про те, що їм уже було цікаво. І це приємно.  

Ідея провести такі бесіди виникла давно. Чекали тільки на повернення воїнів додому.

Василь ОЛІЙНИК,  завідувач кафедри військової підготовки УжНУ

Ідея виникла ще давно. Ми просто чекали, коли наші славетні воїни повернуться із зони АТО. Ми за мету ставили посилення військово-патріотичного виховання і надання благодійної допомоги нашим військовим.

Студенти та викладачі кафедри виявили ініціативу і подарували воїнам те, що їм зараз необхідне у зоні АТО: бензопилу та бензиновий генератор для підзарядки пристроїв нічного бачення.

Владислав КОТИГОРОШКО, студент кафедри військової підготовки УжНУ

Бесіда мене надзвичайно вразила. Особливо патріотичними роликами. Я рахую, що дуже корисно і добре для виховання молоді нашої.

Такі зустрічі на кафедрі військової підготовки тільки започатковують та планують зробити системними.