Подробиці

24 жовтня у світі відзначають Міжнародний день Організації Об’єднаних Націй. До святкування долучилися  викладачі та студенти факультету історії та міжнародних відносин УжНУ і ГО «Молода дипломатія».  Вперше на Закарпатті вони організували імітаційну освітню гру «Модель ООН».

Олеся ХУДЗЕЙ, заступник декана факультету історії та міжнародних відносин УжНУ

Імітація відбувається засідання ООН. Наші студенти будуть виступати у ролі дипломатів і будуть обговорювати нагальні питання, які стоять на Порядку денному якраз в нашій організації, ООН.

Обговорювали питання введення миротворчої місії на лінію розмежувань на східному кордоні України. На декілька годин студенти стали членами Ради Безпеки ООН. Кожен представляв свою країну: Китай, Росію, Сполучені Штати, Великобританію,  Норвегію, Україну та інші.  Все відбувалося, як на звичайному засіданні ООН: спочатку доповіді, потім питання, зауваження та дискусії.

Беттіна КІШАРІ, піар-менеджер ГО «Молода дипломатія»

Я сьогодні буду в ролі представника Федеральної Республіки Німеччини. Можу сказати, що чому саме я вибрала саме цю країну. Тому що Німеччина з самого початку збройних конфліктів на території України виступала на боці України. Тобто, це наш постійний партнер і країна, яка повністю підтримує демократичні принципи.

Крім того,  10 команд з різних факультетів УжНУ  взяли участь у квесті на знання Цілей розвитку ООН.