Подробиці

Запобіжний захід двом затриманим на посту в Нижніх Воротах обирали в Ужгородському міськрайонному. На лаві підсудних житель Мукачева Євген Дребітко та львів’янин Ігор Смоляр. Обидва – водії автомобілів, які затримали правоохоронці під час спецоперації. Чоловікам закидують  опір співробітникам поліції. За словами прокурорів, на вимогу зупинитись вони намагались наїхати на поліцейських.

Юрій РОМАНЕЦЬ

прокурор прокуратури Закарпатської області

 Санкція статті даного злочину буде від 9-15 років.  Я хотів би, щоб суд обрав відносно нього запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Виключно з того, щоб запобігти скоєння зазначеною особою інших злочинів, а також з метою не переховування від досудового розслідування

Натомість затримані свою вину відкидають і переконують, що злих намірів не мали.

Євген ДРЕБІТКО

підозрюваний

Не було ніяких погроз чи ушкодження працівнику поліції. Зупинився на вимогу зупинитись. Відкрив двері сам. Автомобіль був броньований 6-го класу. Якби я не хотів виходити або щось проти працівників, ми б просто сиділи в закритій броньованій машині. І працівники не змогли б нас звідти витягти.

Ігор Смоляр, розповідає, що віз друзів відпочивати на Закарпаття. І не розуміє чому їх так жорстко затримали.

Ігор СМОЛЯР

підозрюваний

 Мені сказали, що я намірно задавив двох поліцейських.  були мої друзі, з якими я дуже давно знайомий. Ми їхали на Закарпаття

Півгодини  знадобилося судді Аллі Сарай для прийняття рішення. Кожен з підозрюваних отримав тримання під вартою на два місяця з можливістю внесення застави — 315 тис. грн кожному. Сторони мають на апеляцію 5 днів.