Подробиці

Чергова сесія Ужгородської міської ради стартувала із розгляду земельних питань. Йшлося про повернення у комунальну власність кількох скандально відомих в місті ділянок, термін договору оренди яких закінчився.

Богдан АНДРІЇВ, Ужгородський міський голова

«Припинення або продовження  договору для «Кірпічки» і скверу навпроти готелю «Ужгород» — площа Б. Хмельницького. Я зараз вам все розкажу… 21 грудня піде на сесію питання про припинення оренди і повернення земельної ділянки у комунальну власність… По другому питанню, по «Кірпічці»… На сьогоднішній день воно знаходиться в оренді. На сьогоднішній день ще не зійшов термін оренди. На сьогоднішній день товариство звернулося по продовження… Критичним зауваженням на сесію 21 грудня буде винесено питання про непродовження або припинення…»

Віктор ЩАДЕЙ, депутат Ужгородської міської ради

«В мене пропозиція дати протокольне доручення, щоб департамент міського господарства  відправив заказними листам, щоб ми мали відповідне підтвердження, щоб там був текст «просить повернути земельну ділянку з актами повернення-передачі».

Богдан АНДРІЇВ, Ужгородський міський голова

«Не бачу в тому якоїсь проблеми, ставити на голосування? Ставимо …»

Така ж пропозиція надійшла і стосовно землі на вулиці Можайського. Мешканці, які ще влітку протестували проти будівництва там багатоповерхівки, теж прийшли до сесійної зали.

Віктор ЩАДЕЙ, депутат Ужгородської міської ради

«Надати протокольне доручення, щоб департамент так само надіслав лист, що міська рада не бажає продовжувати договір оренди.»

Дискусія розгорілася під час прийняття звіту про виконання Програми економічного і соціального розвитку Ужгорода за січень – вересень 2017-того.

Микола СЮСЬКО, депутат Ужгородської міської ради

«Хоче міський голова – відремонтували дорогу, не хоче …»

Богдан АНДРІЇВ, Ужгородський міський голова

 «У Ваших словах більше політики, ніж розуміння справи…»

І продовжилась під час розгляду Програми фінансування видатків на компенсаційні виплати за пільговий проїзд. Підставою послужила дотичність до родини мера фірми, яка займає левову частку ринку перевезень у місті, моніторинг кількості самих пільговиків та збільшення суми компенсації:  до майже 23 мільйонів гривень проти минулорічних тринадцяти з половиною.

Микола СЮСЬКО, депутат Ужгородської міської ради

«Це є прямий лобізм міського голови. Міський голова обіцяв, що у нас будуть свої муніципальні автобуси. Мукачево закупило, а ми лише обіцяємо.»

Віталій ГОТРА, директор комунального підприємства «Ужгородський комунальний транспорт»

«4 листопада було оголошено тендер на закупівлю десяти автобусів пасажиромісткістю сто осіб. Оголошена вартість 56 мільйонів гривень. Орієнтовно договір має бути підписано у січні, і переможець ще матиме час на виготовлення і поставку транспортних засобів у наше місто.»

Микола СЮСЬКО, депутат Ужгородської міської ради

«Хто буде проводити моніторинг – то всім нам зрозуміло. Всім нам зрозуміло, які там цифри будуть написані.»

Богдан АНДРІЇВ, Ужгородський міський голова

«Робіть політику у себе на окрузі. Хто долучився до моніторингу за останній рік, пане Біксей?»

Андрій БІКСЕЙ, начальник управління праці та соціального захисту населення Ужгородської міської ради

«Протягом двох років даємо оголошення… Нуль цілих нуль десятих громадських активістів долучилося…»

Богдан АНДРІЇВ, Ужгородський міський голова

«Грощі на компенсацію виділено не було, сьогодні тільки ми прийняли програму відшкодування перевезень пільгових категорій громадян на 2018-й рік. Програма, без коштів, коштів у нас на цю програму зараз немає. Буде питання стояти у січні 2018-того року.»