Подробиці

Твори Шевченка очима дітей. В Ужгороді презентували 19 виставку «Об’єднаймося ж, брати мої». В галереї Ужгород представили майже півтори сотні робіт із 30 мистецьких шкіл області. Серед них і робота тринадцятирічної Івети Песько. І хоча за плечима дівчинки 5 років школи мистецтв, техніка, в якій вона виконала свій твір – для юної мисткині нова. Мотузка стала головним матеріалом для картини.

Івета ПЕСЬКО

Учасниця виставки

«Ця картина називається «Катерина», вона у декоративно прикладному мистецтві. Ще я малюю картини  в графічному дизайні та живописному. Я бачила в інтернеті багато таких картин, що нитками обмотували, та я рішила попробувати. Десь два тижні працювала над нею »

Художник Василь Вовчок викладає в дитячій школі мистецтв. Твори його вихованців теж представлені на цій виставці. Митець зізнається, що роботи дітей завжди захоплюють і дивують безпосередністю.

Василь ВОВЧОК

викладач Ужгородської дитячої школи мистецтв

«Якраз цікаво тим, що дітки безпосередньо так сприймають цей світ. І в цьому інтерес напевно на виставці, що представлений він такими дитячими очима бачення світу, України, проблем цього часу. І Минулого і майбутнього, бо як воно тепер є, так якось Шевченко- це пророк на своїй Батьківщині. Дитячі, це як аналіз цього життя. І того минулого і майбутнього»

Це третій, обласний етап Всеукраїнської  виставки. Роботи, які представлені тут вже пройшли відбір в школі. Зараз серед найкращих виберуть переможців в категоріях: «Образотворче мистецтво» та «Декоративно- прикладне мистецтво»

Алла ТОВТ

співорганізатор виставки

 «Журі відібрало по 5 переможців в кожній номінації, які будуть відправлятися на Київ, для участі в 4 етапі. Ще було відзначено подяками 9 кращих робіт»

Організатори пишаються: всі роботи достойні, оригінальні та безпосередні. В Ужгороді триватиме виставка ще кілька днів, а далі твори відправлять в Київ, де 25 лютого  оберуть абсолютних переможців.