Подробиці

На протест проти «червоної» карантинної зони вийшли близько сотні жителів міста Чоп. Люди зібралися біля міської ради з вимогою скасувати обмеження. Серед присутніх батьки учнів і дошкільнят, підприємці. Дитячі садки, школи, а також непродовольчі магазини зачинені, громадський транспорт не курсує. Одні скаржаться, що не мають з ким залишити дітей, інші — грошей платити найманим працівникам. Адже зазнали збитків ще під час карантину весною. Містечко маленьке – тут мешкають більше 8-и тисяч осіб, а хворих за весь період карантину 57. Тому протестувальники вважають посилення карантину в місті несправедливим. Під час акції на позачергове засідання збираються депутати міської ради. Прийняли рішення звернутися до Кабміну, аби переглянути зонування для міста Чоп.

Марія

учасниця акції

Залишити – ні. Я тому працюють не весь день. Тому що карантин. А так вже змогла б працювати весь день. Може бути «червона» зона, але щоб працював садочок і школа. У нас в Чопі всі дотримуються карантину.

Галина ЛОГОВА

учасниця акції, власниця кафе

Я створилась лише місяць тому, як підприємець, і через місяць нас закрили. Немає жодних підстав, тому що захворюваність у нас такої немає у місті. Це сильно вдарить, тому що псується товар, проходить строк придатності, також можу сказати паро новостворені робочі місця – люди залишаються без коштів, без яких вони просто не можуть прожити.

Валерій САМАРДАК

Чопський міський голова

Якщо враховувати на 100 тисяч, відсотки вражають. Чому не зробили не на 100 тисяч, а на 50? Я вважаю, то було б коректно. Моя основна думка: я впевнений, що некоректний підхід до визначення «червоної» зони саме і спровокував те, що відбулося. Тому що люди не розуміють, що в нас, у спокійному містечку, з 11 хворими, то ж у межах допустимого. Я не кажу, що дуже мало.