Подробиці

Презентувати свою партію та розповісти про ідеї, довкола яких згуртувалися, в Ужгород приїхали керівники партії «Пропозиція». Її лідер – міський голова міста Дніпро –  Борис Філатов. За його словами партія згуртована на ідеї розвитку місцевого самоврядування. 

Борис ФІЛАТОВ  лідер політичної партії «Пропозиція», міський голова Дніпра

Ми партія місцевого самоврядування і у нас різні команди. В різних регіонах України. Ми залучаємо усіх людей, які підтримують нашу ідею про передачу повноважень від центральних органів влади на місця.

Віддати повноваження на місця, розвивати місцеві громади, і уже спільно вирішувати загальні проблеми – мета «Пропозиції». За словами Івана Фурсенка, що очолює напрям розвитку селищних рад — наразі в Україні повністю відсутня політика сільського розвитку і господарювання.

Іван ФУРСЕНКО член політичної ради партії «Пропозиція»

Ми маємо закріпити і розмежувати повноваження між державою і місцевим самоврядуванням. Чому місцеве самоврядування так важливе? Бо це ті люди, які щодня бачать своїх виборців, які не бояться ходити територією своїх сіл, селищ і міст. Спілкуватися з людьми і вирішувати ті проблеми, які у них на сьогоднішній день.

Голова осередку Пропозиції в  Ужгороді Микола Пастухов каже, що вже зібрав професійну команду, з якою йде на вибори.

Микола  ПАСТУХОВ  представник політичної партії «Пропозиція» на Закарпатті

У нас в команді підприємці, власники товариств,  рядові працівники, лікарі, пожежники і поліцейські. Люди, яким не байдужа доля міста. Це люд, які не є кумами, друзями чи ще кимось між собою. Це люди, які розділяють позицію партії і готові іти і відстоювати свій край.

Вибори 25 жовтня – не основна ціль команди «Пропозиція». Свою роботу партія продовжить далі – формуватиме місцеві гілки, нарощуватиме потужність аби далі поборотися за місця у Верховні Раді.