Подробиці

Гордість Ужгорода і Закарпаття українська актриса театру і кіно  Римма Зюбіна влаштувала ужгородцям римські чаювання.  Зустріч відбулася в обласній бібліотеці. Послухати Римму прийшли люди різного віку та вподобань. Говорили і про акторську професію, про нові екозахоплення Римми та про країну, загалом. З актуального, актриса розповіла про переписку з Олегом Сенцовим  і про свій браслет, який носить щодня на правій руці.

Римма ЗЮБІНА
актриса театру та кіно

« Я дуже радію поверненню Олега Сенцова, наших моряків, наших політв’язнів у мене досі ще Андрія Ейдера браслет, але мені його мама подарувала колись в Одесі. 22 у мене книжковий марафон ми будемо у Львові презентувати книгу Сенцова і я погодилася брати участь ще не знаючи, що Олег буде на волі. Для мене це дуже важливо ».

Любомир Геляс із акторської родини каже, послухати Римму Зюбіну прийшов з радістю. Вважає, саме із таких зустрічей ти набираєшся ще більшого досвіду і краще пізнаєш особистість актора. Окрім  цікаво ще почути чим людина живе і чого прагне у майбутньому.

Любомир ГЕЛЯС
актор
« Треба завжди зустрічатися із цікавими людьми, з публічними особами. Для того щоб дізнаватися щось нове, я для себе прийшов послухати як ця людина прожила, її досвід, її сценічний досвід, її історія. Вона цікаві історії розповідає. Хочеться послухати її шлях життєвий».

Чи не найближче знає актрису університетська подруга – Вікторія. Описує її дуже активною жінкою та модератором ідей.

Вікторія ЗЯМУЛА
подруга Римми ЗЮБІНОЇ
« З такою людиною можна рости в розвитку от це про Римму. Всі ці питання, які вона піднімає. Ну це питання сучасності, дійсно сьогоднішнього дня – і екологія і політв’язні. Я думаю, що вона буде досить серйозним таким екологічним активістом, досить серйозно вона буде розвивати цю тему.»

Римма Зюбіна з 19 років працює в українських театрах, знімається в кіно та серіалах. Входить до сотні найвпливовіших та найгарніших жінок України. Впізнавана за головною роллю в фільмі про заробітчан «Гніздо горлиці». Сьогодні ведуча в трьох проектах на центральних каналах та активно займається екологічною діяльністю. Ужгород вважає найріднішим містом, бо тут живе її мама, а відтак, переживає за його розвиток.

Римма ЗЮБІНА 

актриса театру та кіно

« На жаль від того Ужгорода, який я знаю в своєму дитинстві мало, що залишилося на мій погляд люди, які займаються містом, вони його не люблять, які керують містом. Треба взяти, просто, якесь відрядження, ми можемо скинутися і хай вони поїдуть в Італію, хай вони подивляться як в Риммі зберігають і цінують пам’ятки архітектури».