Подробиці

1390 пачок контрабандних цигарок не потрапили до сусідньої Угорщини.

На українсько-угорському кордоні у пункті пропуску «Лужанка» правоохоронці зафіксували два майже ідентичні випадки спроби незаконно перевезти цигарки у подвійних днищах мікроавтобусів.

У першому ідеться про 56-річного українця на автобусі «Фольксваген Т5». Тут вилучили 640 пачок цигарок, які були оцінені у 26 тисяч гривень.

Другий випадок трапився з іншим українцем 56 років на автівці «Мерседес Спринтер»: у сховці знайшли 750 пачок контрабандного тютюну. Оцінка вартості – майже 30 500 грн. На обох чоловіків складені протоколи про адміністративне правопорушення, вони позбулися не тільки контрабандних цигарок, а й автомобілів. «Фольксваген» оцінили у 220 тис грн, а «Мерседес» — у 372 тис грн.

Леся ФЕДОРОВА

речниця Мукачівського прикордонного загону

У пункті пропуску «Лужанка» прикордонники Мукачівського прикордонного загону спільно із працівниками митниці було припинено дві спроби тютюнової контрабанди. В обох випадках чоловіки намагалися приховати контрабандний тютюн у подвійних днищах своїх транспортних засобів. Обидва мікроавтобуси мали чернівецьку реєстрацію, обидвом чоловікам 56 років. На пункт пропуску вони заїхали практично в один і той самий час, одна автівка прибула о 15:30, інша по 16-ій. В обох випадках цигарки та транспортні засоби вилучили. Загальна сума оцінки транспортних засобів – 592 тис грн, тютюнових виробів  — 56 тис грн.