Подробиці

В Ужгороді зловмисники розбили камінням лобове скло новеньких «громадських» автобусів «Електрон». За словами директора транспортної компанії Віталія Готри, досі водіям погрожували. Від слів перейшли до справ і  громадський транспорт закидали камінням. Вартість завданих збитків – близько 50 тис.грн. Поліція за фактом умисного пошкодження майна відкрила кримінальне провадження.

Віталій ГОТРА

директор КП «Ужгородський муніципальний транспорт»

 Ніхто не думав, що це все здійсниться в житті.Можна поговорити за чашкою кави там чи покричати один на одного –це робота, дорога, але такі дії, які відбулися, я думаю, ні один водій,   які курсують в місті, не дозволив би собі це зробити. У цей час на території знаходились не тільки самі автобуси, не тільки охоронці. Знаходились і працівники підприємства, як нашого, так і працівники АТП. Відповідно, спрацювала і сигналізація.

Наталія МАШІКО

речниця ГУНП Закарпаття

 Попередньо з’ясовано, що одна невідома особа перестрибнула через паркан, проникла на територію підприємства та пошкодила два вікна. Зараз поліція встановлює особу чоловіка та вживає всіх заходів на її затримання. За даним фактом у поліції розпочато кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст.194 ККУ.  за вчинене правопорушення передбачена відповідальність у вигляді штрафу, виправних робіт, обмеження або позбавлення волі строком до трьох років.