Подробиці

До міжнародного дня волонтера, який у світі триває 5 грудня, та до Дня Збройних сил України (6 грудня) в Ужгороді відзначили військових та волонтерів. Почесними грамотами та державними відзнаками нагородили 21 людину, кожна і кожен із яких зробили значний внесок у розбудову української державності. Ідеться про нагороди від військ оперативного командування «Захід»

Андрій РИСЮК

начальник відділення цивільно-військового співробітництва штабу управління оперативного командування «Захід»

Військовий діє за наказом, військовий за покликом серця. Ми точно знаємо, що волонтери розпочали свою роботу підтримки 128 бригади, і досі ця підтримка триває. На Закарпатті ми спільно досягли успіхів і в національно-патріотичному вихованні, і щодо встановлення державної символіки. Це встановлення меморіалу малого державного гербу у Берегові та Хусті, у планах ще Виноградів. Вітаю усіх зі святом. Бажаю здоров’я та мирного неба.

У 2014-му, із початку бойових дій на Сході, саме волонтери взяли на себе важливу місію допомоги воякам. Зокрема, цьогоріч до свята нагородили координаторку Руху підтримки закарпатських військових Галину Ярцеву.

Втім, волонтерство в Україні не обмежується тільки мілітарною складовою. Урочистий захід відзначення відбувся у холі Закарпатської ОДА із дотриманням карантинних вимог.