Подробиці

Питання бюджетні. На черговому засіданні сесії депутати затвердили звіт про виконання бюджету Ужгорода за 2017 рік. Так, до скарбниці міста надійшло доходів на понад 1 266 793,0 тис. грн. або 103,7 % від уточненого планового показника. Крім того, трьом комунальним підприємствам — «Парку культури та відпочинку «Під замком», «Ужгородському муніципальному транспорту» та «Стадіону «Авангард» виділили додаткове фінансування. Щодо стадіону, то тут влада очікує ще і допомоги від Фонду регіонального розвитку на облаштування спортивної арени.

Богдан АНДРІЇВ

Ужгородський міський голова

Іде мова про виділення коштів із державного Фонду регіонального розвитку, у сумі близько 15 млн. грн, на будівництво нової доріжки на стадіоні «Авангард». Для виготовлення проектно-кошторисної документації виділили сьогодні 100 тис грн. процедура буде тривати протягом 2018 року, виготовлення документації, оголошення тендеру щодо виконавця робіт і самі роботи. Сподіваємося, що у 2018-му це буде зроблено.

Для забезпечення виконання функцій відділу муніципальної інспекції з благоустрою коштом міського бюджету придбають робочу автівку, вартістю до 500 тисяч гривень.

Окремим проектом прийняли рішення про облаштування в Ужгороді платних парковок для авто. Це тільки перший крок до впровадження новації, яка допоможе як дещо розвантажити вулиці, так і наповнити місцевий бюджет.

Тетяна ПОЛТАВЦЕВА

начальник управління майном департаменту міського господарства

Відновлюється податок – паркувальний збір, а також визначено попередній перелік місць влаштування платних майданчиків. Це центральна частина міста, обласна лікарня, вул. Капушанська, просп. Свободи, вул. Жупанатська. Усього 6 майданчиків. Чинне законодавство передбачає, що оператор здійснює плату у бюджет, незалежно від того, скільки у нього припаркувалося машин і скільки здійснило оплату. Місто від цього отримує фіксовану плату щомісяця. Оператор здійснює плату погодинно, буде визначено конкурсною документацією. Планується облаштувати майданчики паркоматами, розміткою, знаками.

Затвердили та доповнили депутати і ряд фінансових та соціальних програм. Зокрема, що стосуються відновлення історичного центру, капітального ремонту житлового фонду та благоустрою на 2018-2022 роки.

Богдан АНДРІЇВ

Ужгородський міський голова

Близько 60 млн розподілили на благоустрій міста. Це і на проведення земляних робіт, заміні інженерних комунікацій, дорожнього покриття, ремонту внутріквартальних територій, ремонту електрощитових, водопостачання та водовідведення, капремонту автошляхів. Також стосується довиділення на вул. Можайського, пл. Кірпи, на критичні об’єкти: покрівлі на вул. Собранецькій для проведення капітального ремонту дахів. Також ці кошти стосувалися на проведення поточних і капітальних ремонтів у наших дошкільних, шкільних та закладах охорони здоров’я.

29 голосами «за» підтримали рішення розпочати процедуру внесення змін до генерального плану Ужгорода. При чому, необхідно врахувати зміст судових рішень, винесених щодо генерального плану; узгодити розроблену містобудівну документацію з органами місцевого самоврядування, що представляють інтереси суміжних територіальних громад; а до кошторису на розробку документу включити вартість виготовлення картографічної основи на все місто в цілому.