Подробиці

Краще познайомитися із закарпатським краєм. «Пізнай Ужанську долину» —це спроба ініціаторів мережувати вже нещодавно втілений проект «Пізнай Ужгород». Наразі працюють над проектом «Промоція історико-культурної  та природної спадщини Ужанської долини». Перш за все він покликаний зробити черговий крок до туристичної привабливості Закарпаття.

Людмила СЮЗЕВА – керівниця проекту «Пізнай Ужанську долину»

 «Буде створено 10 туристичних маршрутів для самостійних мандрівок Ужанською долиною. Це веломаршрути, автомаршрути а також пішохідні. В рамках реалізації проекту буде створено промоційний ролик. Власне візитівка Ужанської долини над якою працюватимуть Богдан Козачук та Антон Рижих.»

Над розробкою маршрутів працюватимуть екскурсоводи, які уже успішно реалізували проект «Пізнай Ужгород». У подальшому зустрінуться із представниками влади та бізнесу у районах, якими пролягатимуть маршрути.

Олександр ШЕРШУН – екскурсовод

«Дивлячись на стан туризму Ужанської долини ми маємо стан всього Закарпатського туризму в мініатюрі. Точково ми маємо кілька добре розвинутих локацій, або умовно добре розвинутих і відомих локацій. Це наприклад курорти навколо Ужка, Красія, Перечин, Лумшори. Ми маємо приклад креативної індустрії Велосадиба, однак разом з тим, ми маємо 80%  маршрутів і територій, які абсолютно не залучені так, як вони б мали бути залучено на туристичні маршрути.»

До кожного маршруту буде розроблений аудіогід українською та англійською мовами. Проект реалізовується за підтримки Українського культурного фонду та громадської організації «Асоціація фахівців туристичного супроводу Закарпаття».