Подробиці

Трагедія в селі Порошково на Перечинщині. Вчора ввечері  двох дітей батьки залишили наодинці. Сімнадцятирічна мама Ірина  каже, ввечері їх погодувала, вклала спати та пішла в магазин. Оскільки до їх будинку не під’єднані жодні комунікації, то аби діти не сиділи в темряві залишила запалену свічку. Від неї і сталося займання.

Ірина ВОЛОШИНА

мама померлої дівчинки

«Поки я з магазина прийшла, то вже повна хижа диму була, мала була готова вже на постелі, а малий 2 роки стояв коло двері. Світла туй неє, та я свічку запалила, та так пішла м у магазин. От свічки ся запалило тай. Діван, де вона спала.»

В селі кажуть, що родина хоч і молода і незаможна, та до дітей ставились досить відповідально. Залишали самих вдома не часто.

ВІРА

сусідка родини

  • «Батько робить у сільськой раді.
  • До 9 вечора робить?
  • Пішов до матері, був там, а коли прийшов, та дитинка вже готова була.
  • А взагалі сімя благополучна?
  • Файна, но, дуже файно дивилися»

За фактом загибелі дитини вже відкрили кримінальне провадження за статею «Злісне невиконання батьками обов’язків по догляду за дитиною». Якщо вину батьків доведуть то їм загрожує до 5 років позбавлення волі.

Інеса МАНЗУЛИЧ-ІВАНОВА

Спеціаліст відділу комунікації ГУНП в Закарпатській області

«Власне наразі триває слідство. Так само зконтактовано з соцслужбами, для того аби вирішити питання про подальшу долю іншої дитини, яка залишилася поки що в батьків. Може йти навіть мова, що дитину буде вилучено з сім’ї»

Півторарічна Марічка одна з трьох жертв, які загинули від вогню на Закарпатті цьогоріч. Всього за два тижні це вже 45 пожежа. Рятувальники попереджають, що особливо взимку варто бути обережними при отопленні будинку. Користуватись тільки сертифікованими обігрівачами, стежити за димарем та не залишати дітей без нагляду дорослих.