Подробиці

На Тячівщині прокурори спільно зі співробітниками Управління захисту економіки у Закарпатській області на отриманні хабара у 8 тис дол. затримали начальника виробничого управління житлово-комунального господарства районної ради. Посадовець за погодження дозвільних документів щодо відчуження рухомого комунального майна (яке перебуває на балансі управління) вимагав 21 тис дол США. Чоловіка затримали, наразі він перебуває у слідчому ізоляторі, триває розслідування.

Марина БЕЗЕГА

речниця прокуратури в Закарпатській області

Прокурорами регіональної прокуратури спільно з співробітниками Управління захисту економіки в Закарпатській області Департаменту захисту економіки НП України задокументовано злочинну діяльність начальника виробничого управління житлово-комунального господарства Тячівської  районної ради, який вимагав 21 тис дол США. Затримали його при отриманні  другого траншу неправомірної вигоди в сумі 8 тисяч доларів США (в еквіваленті 200 тисяч гривень). Ще 1 тис дол США  посадовець отримав напередодні.

Він вимагав вказану суму коштів за погодження дозвільних документів щодо відчуження рухомого комунального майна, яке перебуває на балансі даного управління. Попередня правова кваліфікація у даному кримінальному провадженні за ч.3 ст.368 КК України —  вимагання та отримання неправомірної вигоди службовою особою.

Посадовця затримано в порядку ст. 208 КПК України, а також вирішується питання щодо оголошення чиновнику про підозру та обрання йому міри запобіжного заходу. Згідно санкції даної статті, за скоєне передбачене покарання у вигляді позбавлення волі, строком від 5 до 10 років, з позбавленням права займати певні посади чи займатися певною діяльністю до 3 років, або без такого.