Подробиці

Юрій МАРЦЕНИШИН

начальник Управління патрульної поліції в Закарпатській області

Закарпатській поліції — 3 роки. У  Головному управлінні Національної поліції краю розпочалися урочистості з нагоди святкування. Три роки тому, 29 листопада, в Ужгороді та Мукачеві заступили на патрулювання нові поліцейські. Кажуть, що служба нелегка, сон короткий, але професія у них найкраща.

Олександр КОПИТЧАК

старший лейтенант УПП в Закарпатській області

Кажуть, поганий той солдат, який не хоче стати Генералом. Звісно, різні нагороди – це не найголовніше в моїй роботі. Головне, що люди були задоволені моєю роботою, роботою моїх підлеглих . Це найкращий показник і я отримую від цього найбільше задоволення, коли люди будуть безпечно жити в місті.

Наразі молодих та амбітних закарпатських патрульних в штабі  налічується 265, із них 60 – вакантні місця. У порівнянні з іншими УПП України, на Закарпатті дівчат у штаті найбільше і налічується близько 70-ти.

Марія ТУРЯНИЦЯ

старший інспектор прес-служби УПП в Закарпатській області

Взагалі, сьогодні 3 річниця патрульної поліції. А я прийшла у цю справу   дещо пізніше. Починала, як державний службовець, а згодом вирішила спробувати власні сили. Власне, пройшла всі етапи, поїхала до академії на навчання, і нt шкодую про це.  І  це класно все це відчути. У тебе є не тільки нові обовязки, а й багато прав. Я щаслива, що  я тут. Дякую, своїм колегам, бо колектив насправді сильний і потужний. І поки що на даному етапі здаватися не збираюся.

Відтак кращі патрульні отримали подарунки та почесні грамоти за якісну роботу від органів місцевого самоврядування.