Подробиці

Сьогодні двері 18-го маршруту відчиняються з сьомої ранку. З Епіцентру на БАМ —  пасажири можуть скористатися комфортабельним транспортом європейського зразку. Пасажири задоволені чистотою, наявністю квитків і WI-Fi простором усередині транспорту.

Олена

Я не користуюся маршрутками, а цим маршрутом їду вперше. Здивувало, що квитки дали – не памятаю такого в Ужгороді.

Вікторія

Перший раз їздила  на 20-ій маршрутці , сподобався їхній маршрут. А тепер їдемо до УжНУ. Враження чудові, зручний, тихий, чистий, теплий і так розумію, що автобус їздить дуже швидко. Вай фай провіряли, квитки дають – це дуже приємно.

Валерія

Маршрутками їжджу часто, тут гарно, тепло , чисто Нові маршрутки це добре, класно,що їх ввели. Тут поки що чисто. Подобаєтсья , що вони незабиті.

Сільвія

Не треба поки що піднімати тарифи, стипендію краще хай підвищать!

 Автобус розрахований на 102 пасажири, з яких 30 – сидячі місця. Пересуватись маршруткою можуть і люди з обмеженими можливостями. У салоні зручні крісла та простір для мам із візочками. Про зупинки повідомляє рухомий рядок, а вийти з салону можна за допомогою спеціальної кнопки.

Віталій ГОТРА

директор комунального підприємства «Ужгородський муніципальний транспорт»

Ми проїхалися фактично наскрізним маршрутом зі спального району попри залізничний вокзал, вулицю Мукачівську, площу Петефі, Корятовича і на БАМ. Тривалість такої поїздки займає в середньому 50 хвилин. Ціна проїзду залежить в загальному від міської ради. Але зараз вартість нафти змушує перевізників подавати заяви на підвищення цін.

Позаяк автобуси оснащені камерами та датчиками підрахунку пасажирів, зайцям проїхати таким маршрутом не вдасться. Щойно людина заходить до салону, поступає сигнал і фіксується точна їх кількість. Окрім 18 маршруту, майже місяць курсує і автобус номер 20 — від  площі Корятовича до Краснодонців. Загалом же, автопарк нових маршрутних колес налічує 10 автобусів. Ще 4 — чекають на водіїв.