Подробиці

Пані Яна кілька років працює на одному з етапів виготовлення запчастин для авто. Переконує: роботою задоволена, адже вона розрахована на фізичні можливості людини.

Яна ГРИЛЬОВА

працівниця лижної фабрики

Умови праці хороші завдяки генеральному директору. Вчасно нам платять зарплату. Умови праці достатньо нетяжкі. Виконувати відповідально свою роботу і все буде добре.

Близько трьох мільйонів євро щороку потребує підприємство для інвестицій. Директор пояснює: експортують продукцію закордон – звідти і отримують кошти. Середня заробітня плата становить 17 тисяч гривень, на заводі дотримані всі соціальні гарантії. Першочергова мета керівництва: створити гарні умови праці, щоб призупинити трудову міграцію.

Василь РЯБИЧ

директор лижної фабрики «Фішер-Мукачево»

Кожен рік ми індексуємо зарплату. У нас вже закладено в бюджеті на 2020 рік індексація і ми індексуємо, є план від 10 до 15%. У нас задача вийти на 20 тисяч гривень середньої зарплати. Якщо ми будемо мати 20 тисяч середньої зарплати – це є конкурентна з такими країнами як Польща, Угорщина, Чехія. Тобто питання трудової міграції якимось чином буде знівельованим.

Голова облдержадміністрації Ігор Бондаренко відвідав лижну фабрику «Фішер-Мукачево». Він нова людина на державній посаді і має знати економіку краю.

Ігор БОНДАРЕНКО

голова Закарпатської обласної державної адміністрації

 Підприємство «Фішер» — є флагманом нашої області. Це підприємство експортує дуже велику кількість продукції. Ви бачите, які чудові лижі, ключки. Все це, те, що є. деталі для машин Ауді, Порше. Я скажу, Василе Андрійовичу, дуже велика подяка Вам, як людині, яка вболіває за це підприємство. 1200 робочих місць, вдумайтеся. Це така кількість людей, яка працює сьогодні.

У планах голови області відвідати усі стратегічні об’єкти Закарпаття, щоб розуміти їх соціальну складову та економічний потенціал.