Подробиці

Рішення закупити інсулін для хворих на цукровий діабет прийняли на сесії міськради. Життєво необхідний препарат, яким  безкоштовно має забезпечувати держава, в ужгородських медзакладах закінчився. Тож, докупляти його для потреб хворих будуть коштом міської казни.

Богдан АНДРІЇВ

Ужгородський міський голова

Якщо це питання на державному рівні не буде вирішено, ми з міського бюджету будемо фінансувати закупівлю інсуліну для жителів нашого міста. До нас надійшли звернення від обласних закладів, які перебувають у нашому місті, але комісія бюджету ще ці питання не розглянула. Ми ці питання розглянемо в правовому полі, якщо будуть підстави щодо надання пільг, ми надамо.

Також міські депутати вирішили змінити статутний капітал двох комунальних підприємств — «Водоканалу Ужгорода», та «Муніципального транспорту». Прийняли і програму підтримки підрозділів УСБУ та ДСНС. Обранці затвердили й виділення коштів на закупівлю семи нових автобусів.

Віталій ГОТРА

Директор КП «Муніципальний транспорт Ужгорода»

Було виділено близько 19 мільйонів гривень для поповнення статутного капіталу підприємства і відповідно буде проведено процедуру закупівлю згідно з якою буде закуплено 7 автобусів та проведено процедуру закупівлі для впровадження велопрокату в місті Ужгород. На даному етапі КП розпочинає процедуру по визначенню типу, марки автобусу. А також процедура підводки банківської установи. Для закупівлі в лізинг даних автобусів.

На засіданні також прийняли рішення про пільгове користування землями медзакладами Ужгорода. Тобто всі міські об’єкти охорони здоров’я не сплачуватимуть земельний  податок в бюджет. А от щодо обласних, відповідне рішення перенесли на наступну сесію.