Подробиці

Центр легеневих хвороб в Ужгороді отримав нове сучасне обладнання. Сьогодні установа належить до числа опорних медзакладів, що займається лікуванням хворих на коронавірус. Дихальна недостатність – це один із основних і небезпечних його симптомів, на який одразу варто реагувати.

Василь СКРИП, генеральний директор Центру легеневих хвороб в м. Ужгород

Обладнання надзвичайно потрібно. Обладнання дороговартісне. Це аналізатор електролітів та газів крові вартістю більше 200 тис. грн. А також два монітори. Вартістю 100 тис. грн.

Наявність такого обладнання – це ще й одна із умов контрактування із Національною службою здоров’я України. Раніше ж для проведення таких досліджень Центр легеневих хвороб заключав угоди із іншими медзакладами. Меценати передали обладнання через представників Товариства Червоного Хреста.

Іванна САБО, голова Закарпатської обласної організації Товариства Червоного Хреста

На сьогоднішній день, це вже 16-та медустанова на Закарпатті, яка у лінії Товариства Червоного Хреста у співпраці з різними організаціями, установами засоби індивідуального захисту і апаратуру.

Розмістять нове обладнання у реанімаційному відділенні Центру легеневих хвороб. За словами лікарів, воно життєво необхідне для «важких» пацієнтів із COVID-19. Де потрібен постійний контроль за обміном газів та електролітів крові.