Подробиці

Якщо над вами здійснюють насилля – не мовчіть. Ужгород долучився до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». Її мета — привернути увагу та наголосити, що не варто замовчувати цю проблему. Організатори акції в середмісті роздавали листівки, де зазначені номери гарячої лінії, за якою можна отримати швидку та фахову допомогу. Аби допомогти жертвам, в області працюють 10 мобільних груп з протидії домашньому насильству. Із вересня, коли вони запрацювали в тестовому режимі, співробітники поліції 255 разів виїздили на виклики. Статистика  за насиллям в Україні невтішна. На Закарпатті цьогоріч правоохоронці зафіксували більше 2-х тисяч звернень, щодо сімейних конфліктів.

Діана ШЕМЕТ

старший інспектор відділу дільничних офіцерів поліції управління превентивної діяльності ГУНП Закарпаття

Вказана група виїхала на виклик, де виявили на адресі 2-х малолітніх дітей, які залишилися без догляду, тобто без батьків. Малолітніх дітей було доставлено до інфекційного відділення. Де у них діагностували менінгококову інфекцію.

Тетяна РОМОЧУСЬКА

учасниця акції «16 днів проти насильства»

Є багато різних центрів допомоги сім’ї та жінці. І спочатку треба поговорити з ними, з працівниками, з психологами. Звернутися в органи міліції, як зараз прозвучало, і дати початок цій справі, щоб почали розбиратися з певною ситуацією в сім’ї. Обов’язково треба звертатися.

Валентина ШЕВЧУК

учасниця акції «16 днів проти насильства»

Є певні якісь стереотипи і є певне якесь намагання не виносити сміття з хати, тому дещо замовчується до певної міри і люди терплять до певної міри. Але говоримо про те, що будь-яке насильство не буває недонасильство. Воно або є, або його немає. Тому важливо про це говорити.