Подробиці

Фахові співробітники лабораторії «Астра-Діа», окрім надання якісних медичних послуг, завжди прагнуть до розвитку та самореалізації.  Тому компанія постійно проводить навчання для персоналу.

Одне із таких відбулося у Хусті. Це був професійно-навчальний семінар для медичних сестер та адміністраторів.

Неля ЛАЗАР

генеральний директор Медичної лабораторії «АСТРА-ДІА»

У готельно-ресторанному комплексі V&P у Хусті медична лабораторія Астра-Діа проводила навчальний семінар для персоналу: для медсестер та адміністраторів закладу. Активно підіймали питання маркетингу, основне питання – надання якісних медичних послуг населенню. Атмосфера була позитивною на заході, персонал радо навчався, опрацьовував усі питання як практичному, так і теоретичному. Однозначно, усі набуті знання будуть використані у практиці, застосовувати навики у роботі. Цей захід стане додатковою мотивацією у розвитку. Я щаслива, що очолюю найкращий колектив – «Астра Діа».

Одним зі спікерів став маркетолог медичної лабораторії «Астра-Діа» — кандидат економічних наук Роман Завадяк. Він не тільки розказав про основні правила маркетингу та його реалізації, але й дав зрозуміти: імідж компанії формується на основі розвитку кожного окремого співробітника. А якісний маркетинг розпочинається із освіченого персоналу.

Роман ЗАВАДЯК

кандидат економічних наук, доцент УжНУ, маркетолог ПП «АСТРА-ДІА»

Постійне навчання персоналу є вимогою стандарту ISO. І компанія «Астра-діа» дотримується цих стандартів. Проводить навчання, тренінги, семінари для своїх співробітників, це дозволяє персоналу підвищувати свою кваліфікацію, таким чином підвищуючи надання послуг споживачам. Я мав презентацію про маркетинг та його значення у кращому задоволенні споживачів. У рамках презентації я говорив про значення персоналу, про те, що маркетинг – це загальнофірмова справа. Адже кожен співробітник бере у ньому участь через надання якісних послуг клієнтам.

Важливо, що семінар став не просто теоретичним, але й ілюстративно-практичним. Головна медична сестра «Астра-Діа» Надія Миньо пропрацювала зі співробітниками санітарно-протиепідемічні заходи, що застосовуються при наданні медичних послуг.

Надія МИНЬО

головна медична сестра Медичної лабораторії «АСТРА-ДІА»

Основна тема сьогоднішнього семінару – це забезпечення санітарно-протиепідемічних заходів. Крім того, наш заклад систематично працює для навчання медичних сестер. У нас є розроблений графік, якого ми строго дотримуємося. Також персонал має змогу проходити навчання зовнішньо. Це семінари, аудити, курси підвищення кваліфікації. Завдяки цьому всьому наші працівники підвищують свій кваліфікаційний рівень. Ми також маємо розроблені норми та етапи поводження з медвідходами. Ми їх дотримуємося. Для якісного обслуговування ми використовуємо тільки одноразові системи забору. Наш персонал навчений, він готовий надати якісну послугу, що, у свою чергу, дає закладу хорошу репутацію.

Про основні аспекти, важливість та особливості преаналітичного етапу в лабораторній діагностиці розповіла головний лікар «Астра-Діа» Ольга Левчук. Окрім того, вона підкреслила: у своїй роботі компанія постійно розвивається, а також співпрацює із кращими фахівцями галузі.

Ольга ЛЕВЧУК

головний лікар Медичної лабораторії «АСТРА-ДІА»

Супровід пацієнта, підготовка його до здачі аналізів, взяття біоматеріалу є важливими етапами. У нас вони проходять по стандартизації. Ми проводимо різні тренінги як для медсестрер, так і для адміністраторів, так і для лікарів-лаборантів. Для того, аби якісно надавати ці послуги, для підвищення кваліфікації медичного персоналу, ми взаємодіємо як з різними приватними установами, так і з різними державними структурами. Наприклад, як департамент охорони здоров’я на Закарпатті, або ж факультет післядипломної освіти УжНУ.

Спеціально запрошеним гостем став Дмитро Палєй. Досвідчений спікер, один із кращих у галузі – власник мережі медичних клінік, партнер Європейської консалтингової групи «Бізнес Партнер» поділився з персоналом «Астра-Діа» практичними навиками ведення бізнесу. Обговорили також різні ситуації, які виникають у процесі роботи. Фахівець окреслив ще й основні пріоритети для росту компанії на професійному рівні, для ще більш якісного надання послуг пацієнтам. При цьому Дмитро акцентував на застосуванні сучасних можливостей і технологій в розвитку медичного бізнесу, підкресливши: «Астра-Діа» розуміє виклики сучасності та крокує у ногу із часом.

Дмитро ПАЛЄЙ

власник лор-центрів «Беттертон», економіст, партнер Європейської консалтингової групи «Бізнес Партнер»

Компанія «Астра-діа» щокварталу здійснює навчання усього колективу. Тобто, кожен без виключення співробітник навчається. Вважаю, що у сучасному бізнес-світі така практична освіта є надважливою. Тому, ми часто відвідуємо тренінги, впроваджуємо величезну кількість інструментів, але забуваємо про внутрішній маркетинг та внутрішній поступ кожного співробітника.  Втім, Астра-Діа не забуває. Ми бачимо, що вони дбають про внутрішній зріст, силами співробітників, силами своєї команди. Все робить для того, аби команда отримувала сучасні інструменти, ті важелі, які давно працюють та використовувати усі ці здобутки на практиці у щоденній роботі компанії.

Після завершення семінару всі учасники отримали відповідні сертифікати. У майбутньому «Астра-Діа» продовжуватиме постійне навчання співробітників. Адже, люди хочуть дбати про власне здоров’я, і їх влаштовує тільки високий рівень якісних медичних послуг.