Подробиці

Перші підсумки ювілейного, 25-го фестивалю «Червене вино» підбили у Мукачеві. Цей фест є найстарішим тематичним заходом на Закарпатті, а туризмознавці називають його одним із найпотужніших та найвідоміших. На свято з’їжджаються найіменитіші винороби краю, а серед гостей – не тільки закарпатці, а й численні відвідувачі з різних куточків України та з-за кордону.

Тож, і перемогти у цьому конкурсі для виноробів – почесно, втім, вагомою є навіть сама участь у найвідомішому фестивалі вина .

У номінації «Найкраще червоне вино Закарпаття-2020» перемогу отримав ужгородський винороб Олександр Ковач. Переможний сонячний напій «Цвайгельт» зроблено з винограду, що вирощують на Берегівщині. І хоч цей сорт родом із Австрії, та і закарпатський клімат  прийшовся йому до вподоби.

Олександр КОВАЧ

винороб

Конкурс був зі сліпою дегустацією по 10-бальній шкалі, був 81 взірець, ніхто не знав, де які винороби є (всі були під номерками). 5 членів дегустаційної комісії, один фахівець був із Угорщини. Рішення суттєво не відрізнялися, загальний бал був виведений чисто математично. У вівторок (14 січня) буде оголошено всі бали. І за системою градації буде викладено золоті медалі, а також срібні та бронзові. Буде багато цікавих сюрпризів.