Подробиці

Учасники АТО прийшли на сесію Ужгородської міської ради, щоб відстояти своє право на землю. На порядку денному депутати саме розглядають «земельні» питання. Руслан Лозюк чекає на ділянку більше 4-х років. Він учасник бойових дій. Саме на Донбасі отримав бойове поранення. Щоб отримати 6.5 сотин, написав чотири заяви. Проте, ні одну земельна комісія Ужгорода не погодила. Натомість, як розповідає чоловік, виділяють її зовсім іншим людям.

Руслан ЛОЗЮК

учасник бойових дій

 Я як інвалід війни І групи маю йти позачергово. Но постійно шукаються якісь «піджаки», людей шукають взагалі не з Ужгорода, навіть не з района. Вони на такі-от сесії проходять, де люди не знають що відбувається.

Більше трьох років на свою землю очікує і учасник АТО Віктор Попудник. Через бойове поранення, отримане на Донбасі, має інвалідність ІІІ-ї групи. Як і Руслан Лозюк, на одержання 6.5 соток чоловік подав 4 заяви. Останню у лютому цього року. Однак, безрезультатно.

Віктор ПОПУДНИК

учасник бойових дій

 Неодноразово було подано на виділ землі під будівництво і так мені вже 4 раз відмовляють. Причини вони не можуть назвати. Спираються на п. 1 ст.71. Для чого призначена земля. Це не є аргументом для відмови. Кожен рік відмови йдуть: «Землі немає для вас. Вибачайте».

На сесію Ужгородської міської ради учасники бойових дій прийшли з’ясувати причини відмов. Будь-які звинувачення голова земельної комісії Олеся Афанасьєва відкидає. Чиновниця розповідає: ділянки були під арештом суду, тому комісія не могла виносити на розгляд сесії жодного клопотання учасників бойових дій.

Олеся АФАНАСЬЄВА

депутатка Ужгородської міської ради, голова земельної комісії

 Сьогодні розглядались на сесійному засіданні 4 дозвола на розробку проекту землеустрою щодо вулиці Буковій, то там були зауваження надані сьогодні головним архітектором Олегом Боршовським і зняти рекомендувала на довивчення. це вже потім вони звертаються знову через ЦНАП, земельний відділ формує перелік питань до розгляду на земельну комісію і вже потім визначається комісія по суті, коли вже є дане клопотання на комісії.

Після жвавого обговорення у сесійній залі, «земельні» питання, винесені на розгляд депутатами, все ж відправили на довивчення.