Подробиці

Обласні премії, грамоти та відзнаки. На Закарпатті нагородили кращих медійників області. Урочистості провели з нагоди Дня журналіста. Зокрема, відзначили подяками за роботу у друкованих та с, на телебаченні та радіо. Вітав присутніх і студентський оркестр.

Серед цьогорічних лауреатів – і журналістки відеопорталу «Ужінформ». Дівчата кажуть: для них обрана професія – це покликання.

Андріана БАРАН

журналістка «Ужінформ»

Я з дитинства мріяла стати журналістом, і тепер це увійшло у реальність. Дуже цьому рада. Приємно, що твою роботу помічають, оцінюють. Хотілося б і надалі рухатися уперед. Сподіваюся, що наступний журналістський рік буде не менш цікавим, все буде класно – будуть нові цікаві герої, сюжети, надія лишається на краще.

Олександра АРТЮХІНА

журналістка «Ужінформ»

Для мене нагороди насправді не так багато означають, найбільше мене надихають далі працювати саме емоції. Журналістика багато чого мені дала, це і багато друзів, нових знайомств, можливо, трохи сивого волосся раніше, ніж треба. Але, все ж, якщо ти не будеш любити журналістику – ніколи не станеш професіоналом, тому потрібно любити те, що ти робиш.

Медійники кажуть, сподіваються й надалі дотримуватись високих стандартів журналістики у щоденній роботі. З площі Народної, Юрій Чудлай, Роберт Боднар, Андрея Перц спеціально для каналу Ю-ін та відеопорталу Ужінформ.