Подробиці

На Закарпатті роми напали на медиків швидкої допомоги. У результаті сутички постраждало службове авто. В нього обурені роми почали жбурляти камінням. Це сталося після того, як лікар повідомила, що дитина не потребує госпіталізації, всю необхідну допомогу дитині лікар надала вдома. Проте батьки та сусіди все ж наполягали на госпіталізації після чого кинулися на бригаду швидкої. Фахівці наголошують, що це вже не перший подібний випадок, коли лікарі страждають від представників цієї нацменшини. За останній рік було кілька таких сутичок в яких швидка зазнавала матеріальних збитків, як правило, через пошкодження майна. Зараз лікарі звернулися до голови Закарпатської ОДА та керівника нацполіції, аби ті взяли це питання під особистий контроль. Правоохоронців ще й просять забезпечувати супровід на виїзди в ромські табори.

ІЛОНА учасниця конфлікту

Ой, машину ніхто не бив хлопець просто гойкав на шофера скорої шо дитина умерать, а ви де так довго ходите. Дітина умерать – вун гойкав, бо п’яний був.

ІВАН ЮРИЧКО водій швидкої допомоги

Хотіли повибивати бокові скла, позривати зеркала. Їх було багато, окружили нас – 10 і більше їх було у них постійно агресивна поведінка, з ними постійно проблеми.

Володимир КУЛИК начальник Великоберезнянського відділення поліції

Роми були в стані алкогольного сп’яніння. Мотивуючи, що швидка не вчасно приїхала на виклик, це викликало їхнє обурення і вони пошкодили автомобіль. Наразі дається правова оцінка, дана подія зареєстрована в журналі єдиного обліку, дається правова оцінка діям громадян.