Подробиці

Послаблення карантину — перехід на 2 етап — відбудеться у нашій області із 1 червня. Про це повідомив голова Закарпатської ОДА Олексій Петров. Першочергово запустять громадський міський та міжміський транспорт, дозволять проводити спортивні заходи за участі до 50 осіб (без глядачів), відбудеться відкриття готелів (крім функціонування там ресторанів, басейнів, спа-зон), відновиться робота закладів фізкультури і спорту, спортивних залів, фітнес-центрів (крім проведення групових занять більше 10 людей), а також у закладах освіти дозволять заняття в групах не більше ніж 10 осіб. За сприятливої епідемічної ситуації роботу дитсадків відновлять із 8 червня.

Олексій ПЕТРОВ

голова Закарпатської ОДА

Відповідно до динаміки інфікованих за останній  тиждень на комісії  ТЕБ і НС, яка була  проведена сьогодні,  ми прийняли рішення щодо пом’якшення карантинних заходів,  перехід на так званий другий етап, адаптивний етап послаблення.

Відповідно до методики розрахунків, які давало МОЗ, ми витримуємо, дотримуємо усіх критеріїв. Це і прецендентність, кількість захворюваних на сто тисяч, менше 12 у нас і завантаження койкомісць в закладах охорони здоров’я першої хвилі, це менше 28% для нас — це дуже непоганий показник,  і кількість ПЛР-тестів і позитивних з них, які ми робимо.

На сьогоднішній день ми вписуємось практично в усі жорсткі вимоги так звані, ми  починаємо , надаємо дозвіл  на проведення масових заходів, але не більше,  ніж 10 осіб в закритих приміщеннях,  це релігійні установи, це спортивні майданчики, це спортивні об’єкти. Ми запускаємо , напевно першочергово, це міжміський і міжобласний муніципальний і звичайний транспорт.

З 4-го червня ми готові запустити, дати дозвіл  на запуск Укрзалізниці сполученням Ужгород-Київ, найбільш значущий для нас  щодо трафіку до столиці, ми надаємо дозвіл  відповідно до постанови Кабміну відвідування навчальних закладів для випускників, які готуються до ЗНО.