Подробиці

Начальника Виноградівського міжрайонного водного господарства Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса затримано на хабарі. 4 200 доларів неправомірної вигоди чиновник вимагав за погодження документів для розчистки русла Тиси. Наразі проводяться обшуки за місцем роботи, триває подальше досудове розслідування.

Марина БЕЗЕГА

речниця прокуратури в Закарпатській області

Затримання  здійснене процесуальними прокурорами прокуратури Закарпатської області спільно з співробітниками управління захисту економіки в області. Наразі встановлено, що неправомірну вигоду чиновник вимагав  від суб’єкта господарської діяльності за виготовлення та погодження дозвільних документів для розчистки русла річки Тиса (піщано-гравійної  суміші).

     Затримали в його робочому кабінеті безпосередньо під час отримання ним другої  частини неправомірної вигоди, в розмірі 3 200 дол США. До цього, правоохоронці задокументували факт отримання ним 1 000  дол США.

     Вирішується питання про повідомлення затриманому про підозру у вчиненні злочину передбаченого ч.3 ст. 368 КК України  — вимагання та отримання неправомірної вигоди службовою особою. Санкція даної статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі від 5 до 10 років,  з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю до 3 років.