Подробиці

Замість зруйнованої під час ДТП ще влітку 2016-го автобусної зупинки на вул. Митній в Ужгороді нарешті з’явиться нова. Приватному товариству на засіданні виконкому Ужгородської міської ради дали дозвіл на її розміщення (біля будинку № 24). Підприємець облаштує зупинку своїм коштом, водночас отримавши дозвіл на розміщення зовнішньої реклами типу сіті-лайт, як конструктивних елементів.

Тетяна ПОЛТАВЦЕВА

начальник управління майном міста Ужгородської міськради

Нарешті звернулася особа, це товариство «Ужнет», яке виявило бажання власним коштом облаштувати там зупинку. Облаштована буде без торгівельного павільйону, виключно місце для очікування громадського транспорту пасажирами. У зв’язку із цим сьогодні прийнято рішення, надалі буде розроблено робочий проект, який буде продано до архітектури нашої, до департаменту міського господарства. Буде узгоджено зовнішній вигляд, розміри, благоустрій. І найближчим часом, думаю, весною після настання тепла, вона буде облаштована, коли можна буде розпочати будівельні роботи.

Крім того, на засіданні затвердили ліміти споживання енергоносіїв для закладів культури та спорту міста на 2018 рік. Члени виконкому також ухвалили і новий склад архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури Ужгорода. З повним списком можна ознайомитися на сайті міськради ТУТ (https://www.facebook.com/546368988858983/photos/a.546521812177034.1073741829.546368988858983/952459948249883/?type=3)

Олег БОРШОВСЬКИЙ

начальник управління містобудування і архітектури Ужгородської міськради

Містобудівна рада – дорадчий орган архітектора. Розглядаємо питання історичного центру, забудови, розроблення детальних планів територій, внесення змін. Звернулися до нас представники архітектурних бюро, які хочуть долучатися до обговорень, включили представників депутатського корпусу, і представники пожежників, департаменту міського господарства. Надіюся, тепер будемо частіше збиратися, адже на завершенні у нас кілька детальних планів.

На першому у 2018 році засіданні міськвиконкому ужгородці Єві Москаль, яка виховала 5-тьох дітей, вручили нагрудний знак «Мати-героїня». Почесне звання присвоєно Указом Президента України.

Члени міськвиконкому також надали дозволи релігійним громадам міста на проведення заходів до свята Водохреща в Ужгороді.