Подробиці

З 11 до 29 квітня в Ужгороді лунатимуть концертні програми міжнародного фестивалю «Музика без кордонів». Головна особливість фесту – абсолютне розмаїття музичних стилів і жанрів.

Іван МИКИТА

директор Закарпатської обласної філармонії

Фестиваль цікавий тим, що на ньому представлено різножанрову музику: починаючи зі старовинної, закінчуючи сучасною. Тобто нема ніяких конкретних стильових направлень, є різножанрова музика. Головна мета і завдання фестивалю – пропаганда професійного музичного мистецтва. Це, напевно, єдиний у нас фестиваль такого плану, де глядач може познайомитися зі справжнім професійним мистецтвом.

 На гостей фестивалю очікує  насичена концертна програма. До Ужгорода завітають музиканти з різних куточків країни  та з-закордону.

Іван МИКИТА

директор Закарпатської обласної філармонії

На 6-му міжнародному фестивалі буде представлено цілий ряд цікавих музичних програм, де будуть представлені багато регіонів нашої країни. Це буде і Вінниця, Одеса, Харків, Хмельницький, Львів.  Із зарубіжних гостей ми чекаємо із цікавою програмою дует «Petrof» і дирегента з Мексики.

Симфонічний оркестр обласної філармонії підготував для цьогорічного фесту дві концертні програми.

Вікторія СВАЛЯВЧИК-ЦАНЬКО

диригент симфонічного оркестру обласної філармонії

На першу програму до нас приїжджають дует «Petrof». Це люди, які здобули дійсно велике визнання у світі. Анатолій Затін – виходець з Ужгорода, але він вже 20 чи 30 років проживає в Мексиці і гастролює по всьому світу. Він – педагог, диригент, піаніст, композитор. Він приїжджає до нас з дуже цікавою, гарною програмою. І всі твори будуть прем’єрними, вперше звучатимуть у нас, в Ужгороді. Вони дуже свіжі, цікаві, і для нас дуже цікава співпраця з ними як з піаністами, і він як диригент буде стояти за диригентським пультом. Друга програма в нас – приїжджає фантастична гітарситка з Харкова, солістка Харківської філармонії, лауреат міжнародних конкурсів, гастролює по всьому світу. Вона унікальна тим, що приїжджає з двома гітарами: шести- і семиструнною. Вона представить свою сольну програму, а завершенням її програми стане концерт світового рівня «Аранхуенський концерт» для гітари з окестром Родріго.    

 Окрім цього, на слухачів чекає програма академічного ансамблю пісні і танцю «Поділля», аудіо-візуальний концерт бандуриста й композитора  Георгія Матвіїва, виступ солісток Закарпатської філармонії Катерини Гажо та Діани Гавати, концерт інструментального тріо «Flautando» та програма від заслуженої академічної капели України «Трембіта».  Квитки на концерти можна придбати у касі філармонії.

З програмою заходу можна ознайомитися на офіційному сайті Закарпатської філармонії: http://philarmonia.uz.ua/afisha/programa-vi-festivalyu-muzika-bez-kordoniv