Подробиці

Госпіталізована 68-річна закарпатка з підозрою на коронавірусну інфекцію – дружина далекобійника, який 6-го березня повернувся з Італії. Про це повідомили на брифінгу в облдержадміністрації за участі керівництва області. Зі слів головного лікаря обласної інфекційної лікарні Михайла Поляка стан жінки задовільний, наразі вона перебуває у спеціальному боксі.  Результат швидкого тесту не підтвердив тестування мукачівської лабораторії. Попри це біоматеріал пацієнтки відправили у київську референт-лабораторію.

Михайло ПОЛЯК, директор КНП «Обласна клінічна інфекційна лікарня» 

Хвора могла знаходитися вдома на самоізоляції. І на самолікуванні під наглядом дільничного лікаря. Але зважаючи на те, що це перший випадок ми вирішили її госпіталізувати у обласну інфекційну лікарню у боксоване відділення.

Олексій ГЕТМАНЕНКО в.о. голови Закарпатської ОДА

Крім того, хочу звернути увагу, що вчора ми переговорили з поліцією, із усіма сільськими головами і надали їм перелік осіб, потрапили до нас з-за кордону . Наших людей, які відпочивали, заробляли гроші. І кожен із них буде опрацьований і перевірений на самоізоляцію. Станом на сьогодні перевірили 372 особи. І виявилося, що вони всі знаходяться вдома.

Для того, аби убезпечити в першу чергу людей із зони ризику, а це медики, рятувальники, поліція, ремонтні аварійні бригади з обласного бюджету виділили кошти на закупівлю засобів індивідуального захисту, 5 пересувних рентген-апаратів та 7 апаратів штучної вентиляції легенів.